Kontakt

Objednávky

Pro objednání nás prosím kontaktujte emailem či telefonicky, rádi Vám pomůžeme s výběrem. 

 

Spektra, výrobní družstvo nevidomých bylo založeno v roce 1989. Je členem Svazu českých a moravských výrobních družstev a od svého vzniku se specializuje na kompenzační pomůcky. Družstvo trvale zaměstnává přes 50% zdravotně hendikepovaných pracovníků a může svým odběratelům poskytovat náhradní plnění podle zákona 435/04 Sb.

Adresa

Spektra, v.d.n
Zátišská 1914/1, 143 00 Praha 4 - Modřany
GPS: 50° 00' 53" N, 14° 24' 35" E - externí odkaz

Kontakt

tel.: 241 763 416, 241 774 675
GSM brána: 731 522 864, 778 400 051
SKYPE: info.spektra
e-mail: info@spektra.eu 
web: www.spektra.eu
Facebook: www.facebook.com/Spektra.zrak

IČO: 00144860; DIČ: CZ00144860

Zápis v obchodním rejstříku u Měst.soudu v Praze, oddíl Dr, vložka 11.

ID datové schránky: 7fq3k6x.

Pokud nás budete kontaktovat e-mailem, uveďte prosím Vaše telefonní číslo, komunikace se tak výrazně urychlí. 

Kontaktní osoby

  • Jiří Rezler, předseda
  • Břetislav Verner, CSc., ředitel

Moderní předváděcí centrum

Veškeré pomůcky si můžete prohlédnout a vyzkoušet v našem předváděcím centru. Přijďte se podívat!

Zajímáte-li se o elektronické pomůcky, domluvte si prosím předem termín návštěvy tak, abychom se Vám mohli plně věnovat.

Provozní doba: Po-Pá 8:00-16:00 (později po domluvě).

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. 

 

 

 

Předváděcí centrum Zátišská 1914/1

Jak se k nám dostanete?

Autem

od Barrandovského mostu po pravém břehu Vltavy asi 2 km ulicí Modřanská, před pumpou OMV vedle nápadné budovy s nápisem MICRONA zahnete doleva do kopce ulicí Čs. exilu, nahoře na kopci na kruhovém objezdu zahnete doprava ulicí K Otočce, sjedete s kopce a ulice doprava před telefonní budkou je Zátišská.

Autobusem č. 117

ze stanice Budějovická (zastávka před měst.úřadem). Z autobusu vystoupíte na zastávce “Tyršova čtvrť” a ulice kolmá na ulici, po které přijel autobus, je Zátišská. Provozovna Spektry je pak první budova po levé straně. Pozor: autobus č. 117 jezdí jen 1x nebo 2x za hodinu a nemusí jezdit mimo dopravní špičku (záleží na sezónním jízdním řádu).

Autobusem č. 190

ze stanice metra "Smíchovské nádraží". Z autobusu č. 190 vystoupíte na zastávce "Zátišská" (zastávka na znamení, která následuje po zastávce "U Belárie") a odtud doprava stezkou pro pěší dorazíte do ulice Zátišská. Zde se dáte doprava a budovu Spektry najdete po pravé straně.

Autobusem č. 205 nebo 139

ze stanice metra "Kačerov". Vystoupíte na zastávce "Družná" (následující za zastávkou "Labe"). Potom podchodem přejdete na autobusovou zastávku v protějším směru a přesednete na autobus č. 190. Pojedete jednu zastávku a vystoupíte na zastávce "Zátišská" (pozor, zastávka je na znamení). Přejdete na opačnou stranu po lávce pro pěší, která přemosťuje čtyřproudovou silnici. Lávka ústí do ulice Zátišská. Zde se dáte doprava a budovu Spektry najdete po pravé straně.

Místo přestupu na autobus č. 190 můžete dojít k budově Spektry pěšky přímo ze zastávky "Družná": Vrátíte se ke kruhovému objezdu a odtud pokračujete ulicí K Otočce a podle plánku.

 mapa